Announcements

New Prices for Granola & Juice

Due to a change in the cost of the granola bars we buy, we are having to make a change in our pricing. Students wishing to purchase granola bars and/or juice boxes at the front desk will now have two options: 2 items for $.75 or 3 for $1. You may purchase up to $1 worth of items, but they may be in any combination. We are no longer selling just one of anything.